Reklama
FotechNET 89-400 Sępólno Kr. ul.Hallera 6 Tel. (52)388 24 68, 0 602 737 302

Przykład jednej z instalacji anteny klienckiej WiFi 5GHz

Czy jestem w zasięgu sieci FotechNET?


Aby korzystać z internetu udostępnianego przez firmę FotechNet musisz znajdować się w zasięgu naszych nadajników radiowych.

Najpewniejszym sposobem aby się o tym przekonać jest przyjazd naszego technika pod wskazany adres tak by mógł za pomocą specjalistycznej aparatury dokładnie ocenić jakość sygnału i techniczne możliwości połączenia.

Jeżeli mieszkasz w pobliżu jednego z naszych nadajników bardzo prawdopodobne jest to iż nie będzie żadnych problemów w przyłączu do naszej sieci.

"Montaż anteny oraz podpisanie umowy abonamentowej dokonywane jest TYLKO wówczas gdy zmierzone przez technika parametry sygnału nie wzbudzają zastrzeżeń."

Najkorzystniejsza sytuacja to taka gdy nasz nadajnik jest w "czystej" widoczności z punktu w którym możliwy będzie montaż twojej anteny odbiorczej.

Firma nasza tworzy także zbiorcze sieci np. na blokowiskach. Wówczas korzystanie z naszych usług wymaga zaledwie wpięcia się kablem do urządzenia rozdzielającego - dokładnie tak samo jak to ma miejsce w przypadku typowej telewizji kablowej.

Wysłany przez nas technik określi najkorzystniejszy punkt montowania anteny i sprawdzi jakość odbieranego sygnału we wskazanym miejscu.

Montaż anteny oraz podpisywanie umowy abonamentowej dokonywane jest tylko wówczas gdy żadne zmierzone przez technika parametry sygnału w domu klienta nie wzbudzają zastrzeżeń i nie wpływają na jakość oferowanych przez FotechNET usług.

 

 

W jakich miejscowościach działa firma FotechNET?


FotechNET to firma której priorytetem jest szybka rozbudowa infrastruktury tak aby więcej ludzi mogło cieszyć się DOBRYM dostępem do internetu.

Centrala firmy mieści się w Sępólnie Krajeńskim przy Placu Wolności 12  i to właśnie wokół tej miejscowości skupiają się punkty dostępowe do ciągle rozbudowywanej sieci teleinformatycznej. Obecnie "widać" nas w takich miejscowościach jak :

  • Sępólno Krajeńskie
  • Kawle
  • Piaseczno
  • Lutowo
  • Dziechowo
  • Wiśniewka
  • Wiśniewa

Chcielibyśmy jednak zaznaczyć iż z racji charakteru fal radiowych dostęp do naszej sieci może być możliwy w miejscowościach nieuwzględnionych w wypisie ani nie zaznaczony na mapce. Najlepszym rozwiązaniem jest wezwanie technika który oceni możliwości podłączenia się do sieci.

 

 

Mapa zasięgu sieci FotechNET

Aby lepiej zobrazować dostępność rozbudowywanej przez nas infrastruktury teleinformatycznej i usług z nią związanych, przedstawianym orientacyjną mapę zasięgu sieci FotechNET na III kwartał 2010 roku.

Mapa zasięgu sieci FotechNET

 

Prosze pamiętać iż ma ona tylko charakter poglądowy i rzeczywisty zasięg może mięć znacząco inny rozkład.

 

 

Jak zamówić wizyte technika w moim domu?

Po prostu zadzwoń do naszego biura lub wyślij e-mail.

Dane teleadresowe znajdziesz w zakładce "Kontakt z FotechNET"

Wizyta technika jest bezpłatna.

 

 

 

 

 

 

logowanie na stronie fotechnet zmiana ustawień użytkownika panel administratora szukaj na stronie fotechnet