Reklama
FotechNET 89-400 Sępólno Kr. ul.Hallera 6 Tel. (52)388 24 68, 0 602 737 302

Strefa internauty


Strefa internauty to zakładka stworzona specjalnie dla naszych obecnych oraz przyszłych klientów. Umieściliśmy tu zestaw wielu informacji które mogą się przydać każdemu internaucie - zarówno tym początkującym jak i zaawansowanym.

W strefie znajdziecie linki do ciekawych witryn które naszym zdaniem warto odwiedzić, porady techniczne, mini baza programów komputerowych, faq i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy do przejrzenia tego działu gdyż na pewno każdy znajdzie w nim coś dla siebie.


Na dobry początek

Internet to wrota do ogromnych zasobów multimediów : muzyki, wideo, fotografii. Zarówno do ich sprawnego odnajdywania jak i odtwarzania potrzebne są odpowiednie programy komputerowe.

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z dobrodziejstw jakie niesie ze sobą dostęp do internetu, polecamy zapoznać się z poniższą listą.

 

Programy do odtwarzania i edycji multimediów

Pobierasz wideo, muzykę w formacie mp3 lub też tapetę na swój pulpit ? Jeżeli tak - jesteśmy pewni że przyda ci się poniższy zestaw aplikacji.

Do słuchania muzyki polecamy :
aimp2 - odtwarzacz plików muzycznych AIMP to bezpłatny program komputerowy dla Windows, służący do odtwarzania większości plików audio (w tym internetowych stacji radiowych), będący alternatywa dla jednego z najpopularniejszych odtwarzaczy Winampa. Aplikacja oprócz standardowych funkcji, takich jak odtwarzanie czy dodawanie playlist, pozwala także na edycję tagów,obsługe skórek i wtyczek, nagrywanie dźwięku, jego konwertowanie, czy nawet nagrywanie i zgrywanie płyt CD, przy czym jest mniej zasobożerna od swojego pierwowzoru.
Do odtwarzania filmów polecamy: kmplayer - odtwarzacz multimediów KMPlayer to uniwersalny odtwarzacz multimedialny, który obsługuje między innymi formaty VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia i QuickTime. Aplikacja pozwla na obsługe napisów, przechwytywanie audio, wideo i robienie zrzutów ekranu.
Do oglądania fotografii : fastone - program do podglądu i obróbki fotografii FastStone Image Viewer jest szybką, stabilną, przyjazną dla użytkowników przeglądarką, konwerterem i edytorem zdjęć, potrafiącym przeglądać obrazy, zarządząć, porównywać, usuwać efekt czerwonych oczu, zmieniać rozmiar, przycinać i regulować kolor. Aplikacja obsługuje wszystkie najważniejsze formaty graficzne (BMP, JPEG, JPEG 2000, animowany GIF, PNG, PCX, TIFF, WMF, ICO i TGA) i popularne formaty cyfrowe RAW (CRW, CR2, NEF, PEF, RAF, MRW, ORF, SRF oraz DNG).
Do odsłuchu stacji radiowych polecamy : screamer radio Screamer Radio to prosty w obsłudze odtwarzacz stacji radiowych. Aplikacja umożliwia także zapis muzyki płynącej z Internetu do formatu MP3, OGG, WMA lub AAC .

 

 

Cyfrowe wojaże z FotechNET

 

 

 

 

 

 

logowanie na stronie fotechnet zmiana ustawień użytkownika panel administratora szukaj na stronie fotechnet